ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

До Хмельницької інфекційної лікарні продовжують надходити хворі на кір, менінгіт та грип

Здоров'я 4225
Найбільше хворих наразі з гострими респіраторними вірусними інфекціями
Найбільше хворих наразі з гострими респіраторними вірусними інфекціями. Фото: stepup.press

На сьоднішній день у медзакладі перебуває 150 пацієнтів.

Щодня до Хмельницької інфекційної лікарні потрапляють хмельничани, які заразилися небезпечними інфекціями. За словами головного лікаря медзакладу Оксани Піддубної, найбільше хворих наразі з гострими респіраторними вірусними інфекціями.

«З 150 осіб 65 - це пацієнти з ГРВІ. Решта хворих – це дорослі та діти, які захворіли а кір, менінгіт та грип. Сьогодні в лікарні 18 осіб з кором (6 дорослих, 12 дітей), 13 з грипом та близько 10 з менінгітом», - розповіла Оксана Вікторівна. 

Загалом, за минулий тиждень на Хмельниччині на грип та ГРВІ захворіло 8 тисяч 513 осіб. Вперше у цьому сезоні був переступлений епідпоріг. Ми відійшли від норми на 23,2 відсотки. Це відбулося за рахунок збільшення хворих у Хмельницькому та Хмельницькому районі.

За даними центру громадського здоров’я МОЗ, на 50 тижні на грип та ГРВІ захворіло понад 203 українців, 67,3% з яких — діти віком до 17 років.

Попри те, що захворілих на грип ще небагато, вже є смертельні випадки: у Харкові померли дівчинка 9 років і 62-річна жінка. А днями на Одещині померла однорічна дитина.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую