ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани грипують, кількість хворих перевищила епідпоріг

Здоров'я 4190
Вперше, минулого тижня медиками Лабораторного центру МОЗ області підтверджено циркуляція вірусу грипу типу А
Вперше, минулого тижня медиками Лабораторного центру МОЗ області підтверджено циркуляція вірусу грипу типу А. Фото: zhitomir.today

Найбільше серед хворих – це діти віком до 4 років.

Минулого тижня на Хмельниччині на грип та ГРВІ захворіло 8 тисяч 513 осіб. Про це повідомила лікар-епідеміолог Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Лариса Калінер.

«Вперше у цьому сезоні був переступлений епідпоріг. Ми відійшли від норми на 23,2 відсотки. Це відбулося за рахунок збільшення хворих у Хмельницькому та Хмельницькому районі. В решти регіонів області захворюваність є нижчою за пороговий рівень», - розповіла медик.

Хворіють як дорослі, так і діти, однак з загальної кылькості хворих 70 відсотків - це діти. «Минулого тижня на грип та ГРВІ захворіло 6 тисяч 6 дітей. З них до 4 років – 2 тисячі 173 особи, 5-14 років - 3 тисячі 46 хворих, 15-17 років – 787 дітей. До лікарень потрапили 377 осіб, з них 266 – це діти», - каже Лариса Абівна.

Вперше медиками Лабораторного центру МОЗ області підтверджено циркуляцію вірусу грипу типу А. Пацієнти, які підхопили небезпечний вірус проживають в обласному центрі та Хмельницькому районі.

«Грип типу А є дуже мінливим. Відрізняється він від ГРВІ більш вираженими симптомами, таким як висока температура, головний біль, запалення верхніх дихальних шляхів. Для тих хто ще не встиг вакцинуватися від грипу, ще можна це зробити, адже інтенсивність захворювання знаходиться на середньому рівні», - зауважує Лариса Калінер.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую