ye-logo.v1.2
26 Березня, 2019

У Хмельницькому на сальмонельоз захворіла ціла сім’я

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 2477
Найчастіше сальмонельоз у людей виникає в результаті споживання зараженого м'яса і м'ясних продуктів
Найчастіше сальмонельоз у людей виникає в результаті споживання зараженого м'яса і м'ясних продуктів. Фото: dpss-ks.gov.ua

Троє людей перебувають у лікарні.

Вчора, до Хмельницької інфекційної лікарні потрапила сім’я з трьох осіб з підозрою на гостре кишкове захворювання. Як розповіла головний лікар медустанови Оксана Піддубна, хворі поступили з високою температурою, болем у животі та розладом шлунку.

«Хоча лабораторно підтвердженого діагнозу ще не має, однак усі симптоми свідчать, що хмельничани захворіли на сальмонельоз. Причину зараження поки встановлюємо, але за попередніми даними це можуть бути курячі яйця або недосмажене м’ясо, які досить часто заражені бактерією Salmonella», - розповіла Оксана Вікторівна.

Лікар додала, що сьогодні стан хворих дещо стабілізувався. Вони отримують відповідне лікування.

Нагадаємо, сьогодні у Хмельницькій інфекційній лікарні перебуває 168 хворих. Більша частина пацієнтів поступили до лікарні з гострими респіраторними вірусними інфекціями. У 19 хворих підтверджений грип типу А.

Довідка:
Сальмонельоз – гостре кишкове захворювання, яке виникає при споживанні продуктів, заражених мікроорганізмами з роду «сальмонела». Воно зустрічається як у вигляді групових епідемічних спалахів (коли одночасно хворіє велика кількість людей), так і у формі поодиноких випадків. Джерелом цієї небезпечної інфекції є різні тварини: велика рогата худоба, свині, вівці, коні, собаки, коти, гризуни, птиця, особливо водоплавна (качки, гуси). Можливе також зараження від людини-носія сальмонел. Найчастіше сальмонельоз у людей виникає в результаті споживання зараженого м’яса і м’ясних продуктів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу