ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Інфекційні недуги: захворюваність зросла майже у всіх містах та районах області

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 1261
Ріст захворюваності спостерігався серед усіх верств населення, але найбільш інтенсивно серед дитячого – в півтори рази
Ріст захворюваності спостерігався серед усіх верств населення, але найбільш інтенсивно серед дитячого – в півтори рази. Фото: rp-online.de

Упродовж минулого тижня захворіло півтисячі подолян.

З 28 січня по 03 лютого 2019 року в лікувально-профілактичні заклади нашої області з підозрою на інфекційну патологію звернувся 501 подолянин (на попередньому тижні – 405). Питома вага дітей від загальної кількості захворілих становить 52,5% (на попередньому тижні – 45%). Про це повідомила лікар-епідеміолог ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Лариса Венгер.

«Захворюваність зросла майже у всіх містах та районах області, крім Волочиського, де вона залишилась на рівні попереднього тижня та Кам’янець-Подільського, Віньковецького, Деражнянського, Теофіпольського районів, в яких рівень захворюваності знизився в 1,1 – 2,2 рази. Вище за середньообласний показник (39,1) захворюваність була у 8 регіонах області. Найбільш високі рівні – у Летичівському районі – 82,4 на 100 тисяч населення, Білогірському – 70,9, та Дунаєвецькому – 64,2», - розповіла медик.

Ріст захворюваності спостерігався серед усіх верств населення, але найбільш інтенсивно серед дитячого – в півтори рази.

«Аналіз інфекційної патології показав, що зростання відбулось за рахунок крапельної групи інфекцій, рівень яких збільшився в 1,5 рази. Захворюваність на кишкові інфекції також збільшилась з 84 до 95 випадків», - зазначила епідеміолог.

Фахівцями відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розслідувано 464 випадки інфекційних захворювань, в тому числі кишкових інфекцій – 95, крапельних – 363.

З метою встановлення джерела збудника інфекцій та локалізації вогнищ інфекційних захворювань обстежено 36 контактних, в тому числі 19 декретованих. Під час проведення епідеміологічного розслідування у вогнищах активно виявлено 5 хворих. В 78 вогнищах проведена заключна дезінфекція, в тому числі на 11 об’єктах. Спалахів та групових захворювань протягом тижня не було.

Рівень інфекційної захворюваності населення у містах та районах області в порівнянні з попереднім тижнем та середньообласним показником (в показниках на 100 тисяч населення)

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую