ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

В одній з громад Кам’янеччини відкрили Центр ПМСД

Здоров'я 1388
Заклад розмістився в капітально відремонтованому приміщенні
Заклад розмістився в капітально відремонтованому приміщенні. Фото: з фейсбуку Гуменецької ОТГ

Центр первинної медико-санітарної допомоги оснащено усім необхідним обладнанням.

Учора, 26 лютого, в Гуменецькій об’єднаній територіальній громаді, відбулося офіційне відкриття Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Заклад розмістився в капітально відремонтованому приміщенні. До складу Центру ПМСД Гуменецької сільскої ради входять 16 об’єктів: 4 амбулаторії загальної практики сімейної медицини, 6 ФАПів та 6 фельдшерських пунктів.

Як зазначають в Гуменецькій ОТГ, за рахунок місцевого бюджету забезпечено оснащення центру відповідним обладнанням. Закуплено електрокардіограф, отоофтальмоскопи, пікфлуометри, глюкометри з тест-смужками, пульсоксиметри, швидкі тести на тропоніни, вірусні гепатити В та С, ВІЛ. А за перші кошти, отримані від Національної служби здоров’я України було закуплено ноутбуки, принтери та забезпечено доступ до інтернету.

Токож додають, що на реконструкцію амбулаторією загальної практики сімейної медицини в Гуменцях з державного бюджету витрачено 867 тисяч гривень. Окрім того, на території ОТГ, а саме в селі Голосків, наразі проводиться будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини, на яке виділено понад п’ять з половиною мільйонів гривень зі співфінансування державного та місцевого бюджетів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую