ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Минулого тижня на Хмельниччині на грип та ГРВІ захворіло понад 6 тисяч осіб

Здоров'я 2800
На сьогоднішній день у Хмельницькій інфекційні лікарні перебуває 161 пацієнт
На сьогоднішній день у Хмельницькій інфекційні лікарні перебуває 161 пацієнт. Фото: з архіву

Медики кажуть, що епідпоріг грипу не перевищено.

За минулий тиждень (25 лютого – 4 березня) в області на грип та гострі респіраторні вірусні інвекції захворіло 6 тисяч 857 осіб. Про це повідомляє лікар-епідеміолог Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Лариса Калінер.

«Показник захворюваності на 100 тисяч населення є нижче порогового рівня на 0,7 відсотка. Рівень захворюваності у всіх регіонах області також нижчий епідпорогу», - каже Лариса Абівна.

Медик додає, що в порівнянні з минулим тижнем захворюваність зменшилась на 12 відсотків, в тому числі серед дітей – на 10,4 відсотка, а дорослих – на 15,4 відсотка. Питома вага дітей серед усіх захворілих становить 69,8 відсотка. Госпіталізовано 3,3 відсотка від загальної кількості хворих. Летальних випадків та ускладнень від грипу та ГРВІ в області не зареєстровано.

На сьогоднішній день у Хмельницькій інфекційні лікарні перебуває 161 пацієнт. З діагнозом "грип"   у медзакладі перебуває 12 осіб, з ГРВІ – 52 особи. Також у лікарні перебувають 54 хворих на кір. Про це повідомила головний лікар інфекційної лікарні Оксана Піддубна.

«У реанімації лежать троє осіб – двоє з кором і одна людина з грипом. Також до нас потрапила вагітна жінка, у якої був діагностований кір. Однак, не зважаючи на переповнену лікарню, хочу відмітити, що ситуація з кором та застудними захворюваннями дещо стабілізується», - каже Оксана Вікторівна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую