ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Лікарі-волонтери навчають хмельницьких школярів зубної гігієни

Здоров'я 2376
Освітні уроки провели вже у двох навчальних закладах міста
Освітні уроки провели вже у двох навчальних закладах міста. Фото: з Фейсбук-сторінки проекту "Зубні захисники"

Освітньо-просвітницький проект триватиме впродовж року.

У Хмельницькому триває проект «Зубні захисники», завдяки якому учнів молодших класів навчають правильно доглядати за порожниною рота. До проекту доєднались лікарі-стоматологи міста та лікарі-інтерни.

Як розповів організатор акції, лікар-стоматолог Руслан Ратушний, у планах – провести подібні уроки у якнайбільшій кількості місцевих шкіл.

«Проект «Зубні захисники» направлений на попередження захворювань порожнини рота серед дитячого населення міста. У рамках проекту проводяться уроки гігєни порожнини рота для дітей перших-четвертих класів. Ми приводимо лікарів-стоматологів, які розповідають діткам про зуби, про те як за ними треба доглядати, що треба розпочинати день з миття обличчя», - говорить Руслан Ратушний.

Уроки проводяться для учнів молодших класів, оскільки це той вік, коли формується свідомість дитини. Тому можна в ігровій формі показати, як правильно доглядати за зубами.

Проект розпочався в січні та триватиме до кінця цього року. Зараз до акції долучилися лікарі-інтерни та кілька приватних клінік. Проте організатори запрошують інших стоматологів міста також взяти участь в ініціативі.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую