ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

У хмельничан все частіше виявляють бактеріальний туберкульоз

Андрій ЯЩИШЕН Здоров'я 1923
Бактеріальний туберкульоз є одним з найнебезпечніших різновидів хвороби
Бактеріальний туберкульоз є одним з найнебезпечніших різновидів хвороби. Фото: unian.net

В Хмельницькому на 100 тисяч населення припадає понад 45 хворих на туберкульоз.

Минулого року в Хмельницькому виявлено та взято на облік 120 хворих на туберкульоз. Таку статистику повідомили вчора, 16 квітня, під час засідання колегії управління охорони здоров’я.

За інформацією Хмельницької міської ради, минулого року в обласному центрі на 100 тисяч населення припадало 45,2 хворих на туберкульоз. Натомість загальний показник по Хмельниччині — 46,6 на 100 тисяч населення.

Крім того, торік у місті зріс рівень захворюваності на бактеріальний туберкульоз. Він є одним з його найнебезпечніших різновидів, адже хворий може легко інфікувати інших. Так, у 2018 році на облік взято 62 хмельничанина з виділенням туберкульозної палички. Для порівняння, у 2017-у було виявлено 35 хворих.

«Аналіз соціальної структури хворих демонструє, що 58,4% пацієнтів — це безробітні люди працездатного віку, 5% — без постійного місця проживання, 1% — люди, які повернулись з місць позбавлення волі. Лише 12,1% уперше зареєстрованих хворих на туберкульоз зловживали алкоголем, 7% — споживачі ін’єкційних наркотиків. Тобто, хворіють на туберкульоз не лише люди із соціально дезадаптованих прошарків населення», — йдеться у повідомлені.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую