ye-logo.v1.2

Хмельницька міська лікарня придбала нове обладнання за два мільйони гривень

Здоров'я 3783
Апарат дозволяє здійснювати операції через невеликий розріз у 5 міліметрів
Апарат дозволяє здійснювати операції через невеликий розріз у 5 міліметрів. Фото: tribuna.pl.ua

На ньому вперше проведуть операцію на плечовому суглобі.

Травматологічне відділення Хмельницької міської лікарні отримало нове обладнання - це артроскопічна стійка. Вона дасть можливість проводити малоінвазивні операції на суглобах. Про це кореспондену «Є» повідомив начальник управління охорони здоров'я міста Борис Ткач.

Як пояснив виконуючий обов’язки головного лікаря хмельницької міської лікарні Михайло Соболь, малоінвазивні операції, які проводяться без великого розрізу тканин, з допомогою проколів дозволяють скоротити, як час проведення самої операції так і період реабілітації після неї. Апарат дозволяє здійснювати операції через невеликий розріз у 5 міліметрів.

«Це обладнання дає можливість розширити спектр оперативних втручань на суглобах. Що найважливіше на плечовому суглобі, таких операцій ми раніше не мали змоги робити. До цього оперували на обладнанні двадцятирічної давності, тому не могли розширити спектр послуг. Зараз крім оперативних втручань є можливість розширити і спектр діагностичних послуг», - пояснює медик.

І додає, що лікарі пройшли спеціальну підготовку в Мюнхені, Лісабоні та Барселоні і сьогодні готові до роботи на новому сучасному обладнанні. Перша операція на ньому запланована на цей тиждень.

За словами Бориса Ткача обладнання придбали за кошти міського бюджету, його вартість два мільйони гривень.
«Артроскопічні операції в міській лікарні будуть безкоштовними, але можливо, що доведеться докупляти розхідні матеріали. Тобто виходить, що не зовсім безкоштовні, але ця доплата буде не велика», - пояснює очільник.

Читайте також: У Хмельницький перинатальний центр придбали новий УЗД апарат

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую