ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Кожен шостий мешканець Хмельниччини страждає від ожиріння

Здоров'я 2021
Лише 45% населення Хмельниччини має нормальну вагу тіла
Лише 45% населення Хмельниччини має нормальну вагу тіла. Фото: ілюстративне з bbc.com

Менше половини населення області мають нормальну вагу тіла.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, що проводиться органами державної статистики, в середньому по країні більше третини (35,7%) чоловіків старше 18 років та чверть (25%) жінок цього ж віку хоча б раз на тиждень займаються фізкультурою та спортом. На Хмельниччині таким чином намагаються підтримати свою фізичну форму 40,5% чоловіків та кожна четверта жінка.

Серед регіонів України найбільш спортивними виявилися мешканці Дніпропетровської області, де понад 40% чоловіків та 30% жінок регулярно займаються фізкультурою та спортом. Найменше від усіх піклуються про свій фізичний стан мешканці Закарпаття, серед яких лише кожен шостий чоловік та кожна восьма жінка відвідують спортивні заняття хоча б раз на тиждень.

За підсумками проведеного опитування лише 45% населення Хмельниччини має нормальну вагу тіла, більше половини (52,6%) мають надлишкову масу, серед яких кожен шостий мешканець (15,9%) області взагалі страждає від ожиріння.

Щодо регіонів країни, то найбільше повних людей мешкає на Сумщині – там дві особи з трьох (65,5%) страждає від зайвої ваги. Закарпаття розподілило навпіл нормальну (50,1%) та надлишкову вагу, включаючи ожиріння (49,9%). Водночас понижену масу тіла мають майже 1,4% населення країни, найменше (0,4%) – у Івано-Франківській, Сумській та Чернігівській областях, найбільше (3,2%) – у Тернопільській та Луганській.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую