ye-logo.v1.2

На обладнання для медзакладів Хмельницького планують виділити понад 10 мільйонів гривень

Здоров'я 934
На обладнання для Хмельницького перинатального центру планують виділити 820 тисяч гривень
На обладнання для Хмельницького перинатального центру планують виділити 820 тисяч гривень. Фото: kolo.poltava.ua

Устаткування необхідне, аби відповідати вимогам Національної служби здоров'я України.

Понад 10 мільйонів гривень з міського бюджету планують витратити наступного року на обладнання для медичних закладів Хмельницького.

Проєктом бюджету на 2020 рік передбачено виділити 3 мільйони 288 тисяч гривень на закупівлю обладнання для Хмельницької міської дитячої лікарні. Гроші планують витратити на комп’ютеризацію закладу і профільне обладнання. Це, зокрема, на відеоендоскопічну систему з гастроскопом та колоноскопом, відеобронхоскоп та автоматичний гематологічний аналізатор.

Для Хмельницької міської лікарні запланували 3 мільйони 470 тисяч гривень. На ці кошти мають закупити автоматичний біохімічний аналізатор, відеоендоскопічну систему, відеобронхоскоп та інше.

На обладнання для Хмельницького перинатального центру планують виділити 820 тисяч гривень. Кошти заплановані на бінокулярні мікроскопи, систему для дихання з постійним позитивним тиском для новонароджених та інше.

На придбання відеоендоскопічної системи, безконтактного тонометра, відео цистоскоп та іншого обладнання для Хмельницького міського лікувально-діагностичного центру передбачили 2 мільйони 846 тисяч гривень.

За словами очільника управління охорони здоров'я міста Бориса Ткача, обладнання потрібне для того, аби заклади відповідали вимогам Національної служби здоров'я України.

«Всі ці заклади з квітня наступного року мають увійти в реформу охорони здоров’я та отримувати фінансування від Національної служби здоров'я. Це перелік найнеобхіднішого обладнання відповідно до поставлених службою вимог. Свої потреби в управління заклади подавали самі. А ми вже визначались з тим, яке обладнання потрібно у першу чергу», - коментує Борис Васильович.

Далі рішення про виділення цих коштів мають затвердити міські обранці на черговій сесії Хмельницької міської ради.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую