ye-logo.v1.2

Які солодощі безпечні для фігури?

Здоров'я 8278

«Що б таке з'їсти, щоб схуднути?» – таке питання часто ставлять собі ті, хто мріє схуднути

. І які б дієти ми не випробували, все одно солоденько­го хочеться. Що ж з'їсти, аби якнаймен­ше зашкодити фігурі? 
Найбезпеч­нішою для фігури з точ­ки зору можливих зайвих кілограмів вважається випічка з прісного тіста. У ньому тільки олія, бо­рошно і вода. Це, перш за все, стру­делі і прісні пи­ріжки з овочевою або фруктовою на­чинкою. Вони містять дуже мало жи­рів, ця випічка вва­жається низькока­лорійною. Стру­дель зі шпинатом або пиріжок з виш­нею не завдадуть шко­ди фігурі, навіть, якщо ви трохи за­хопитеся смачним десертом.
Наступний – бісквіт. Несподівано? Але, тим не менше, це так. Бісквіт добре засвоюється, легкий для шлун­ку і не дуже калорійний. У його скла­ді борошно, цукор і яйця, а вміст жи­ру дуже низький.
Далі по нешкідливості йде листкове тісто. Але тут вже треба бути обереж­ним. У складі листкового тіста багато вершкового масла, а коржі, зазвичай, щедро покривають заварним або мас­ляним кремом. Такі десерти важ­кі і для шлунка, і для фігури.
Але найпідступнішим і найшкідли­вішим вважається пісочне тісто. У ньому, крім борошна та яєць, багато масла, цукру – таке поєднання про­дуктів робить пісочне тісто найнебез­печнішим для фігури, важким для шлунка і в цілому мало корисним для організму. Навіть домашня випічка з пісочного тіста рекомендується в ду­же невеликих кількостях, а від гото­вих кулінарних виробів кра­ще зовсім відмовитися. Окрім всього перерахо­ваного, в них чимало шкідливих для організму розпушувачів, ароматиза­то­рів та ідентифікаторів смаку, що не ті­льки не додасть стрункості, але й за­шкодить здоров’ю.
Вафлі та печиво фабричного вироб­ництва відносять до умовно  шкідли­вих продуктів. Будь-які кондитерські вироби тривалого зберігання мають в рецептурі ударну дозу жирів і цукру та містять трансжири, особливо шкі­дливі для здоров'я.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую