ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Жителі області стали менше хворіти на ГРВІ

Здоров'я 1601
Минулого тижня рівень захворюваності на грип та ГРВІ знизився порівняно з попереднім на 4%
Минулого тижня рівень захворюваності на грип та ГРВІ знизився порівняно з попереднім на 4%. Фото: ілюстративне з unn.com.ua

За минулий тиждень кількість захворілих знизилася.

На Хмельниччині не зафіксовано тенденції до зростання захворюваності на грип та ГРВІ. За словами завідувачки відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяни Федак, минулого тижня рівень захворюваності на грип та ГРВІ знизився порівняно з попереднім на 4% і є нижчим за епідемічний на 13%.

«Усього з 9 по 15 грудня захворіло 7 тисяч 126 подолян, з яких 5 тисяч 334 особи віком до 17 років. Шпиталізовано 186 хворих, що складає 2,6% від загальної кількості», - розповіла Тетяна Юріївна.

Найвищі рівні захворювання на ГРВІ були зафіксовані у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Нетішині, Шепетівському та Старокостянтинівському районах.

Нагадаємо, минулого тижня до Хмельницької інфекційної лікарні потрапили п’ятеро осіб, яким клінічно був поставлений діагноз грип.

Читайте також: На Хмельниччині прогнозують дві хвилі підвищеної захворюваності на грип та ГРВІ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую