ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Медики «швидкої» розповіли, як реагуватимуть на виклики з підозрою на коронавірус

Здоров'я 5358
В області створені спеціальні бригади «швидкої допомоги» – на випадок, якщо люди повідомлятимуть про симптоми, характерні для коронавірусу
В області створені спеціальні бригади «швидкої допомоги» – на випадок, якщо люди повідомлятимуть про симптоми, характерні для коронавірусу. Фото: ілюстративне shutterstock.com

В області створені три спеціальні бригади.

Через можливість поширення коронавірусу на Хмельниччині, як і в Україні загалом, карети швидкої допомоги виїжджатимуть тепер на виклики про високу температуру. Про це сайту «Є» розповів Олександр Терещук, директор Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Раніше, за регламентом, медики не зобов'язані були виїжджати до пацієнтів з температурою, яку можна було збити самостійно (до +39°С).

Як зазначає медик, наразі в області створені три спеціальні бригади «швидкої допомоги» – на випадок, якщо люди повідомлятимуть про симптоми, характерні для коронавірусу та їх стан викликатиме занепокоєння. Такі бригади дислокуються в Кам’янці-Подільському, Хмельницькому та Шепетівці. Також ще одна бригада створена на базі консультативного відділу, яка спрацьовуватиме, якщо буде потрібна термінова консультація інфекціоніста. Цей спеціаліст також виїжджатиме до хворого з підозрою на коронавірус.

«Усі бригади таких «швидких» обладнані спеціальними засобами захисту, і в разі підозри захворювання на коронавірус, виїжджатимуть на виклик та госпіталізуватимуть хворого до Хмельницької інфекційної лікарні, яка наразі визначена базовим закладом для лікування», - зазначає Олександр Терещук.

Також він додав, що «швидка» знає, що робити у випадках потенційних спалахів коронавірусу. І увесь персонал екстреної медичної допомоги поінформований як реагувати на виклики.

До теми: Медики розповіли, як у Хмельницькому готуються до коронавірусу.

Разом з тим радить не панікувати і не пов’язувати усі нездужання з коронавірусом. Можливо, для призначення лікування буде достатньо огляду сімейного лікаря.

«Радимо викликати «швидку», коли висока температура (вище 39-ти градусів), інтоксикація та погане самопочуття. Особливо, якщо людина повернулася з-за кордону або перебувала в місцях, де зареєстровані випадки коронавірусу. За будь-якої обґрунтованої підозри «швидка» реагуватиме відповідно», - зазначає Олександр Терещук.

Додає, що наразі в області викликів «швидкої», пов’язаних з підозрою на коронавірус, не зафіксовано.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую