ye-logo.v1.2

МОЗ закликає не довіряти шахраям, які пропонують ліки від коронавірусу

Здоров'я 1234
МОЗ України закликає українців не довіряти цій інформації та не купувати сумнівні препарати
МОЗ України закликає українців не довіряти цій інформації та не купувати сумнівні препарати. Фото: ілюстративне pravda.com.ua

Українців просять не купувати сумнівні препарати.

Міністерство охорони здоров’я України застерігає українців від шахраїв, які пропонують псевдоліки від коронавірусу. Як зазначають в пресслужбі МОЗ, в мережі з’являються рекламні оголошення, у яких пропонується придбати нібито засоби для лікування та профілактики коронавірусу COVID-19.

«МОЗ України закликає українців не довіряти цій інформації та не купувати сумнівні препарати. У разі підтвердження наявності коронавірусу лабораторними дослідженнями пацієнту в ізоляції надається симптоматичне лікування. Наразі в світі не існує спеціальних ліків від COVID-19. Будьте пильними, не займайтеся самолікуванням та при перших симптомах ГРВІ зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Лікарі мають чіткий алгоритм дій на всі випадки», - йдеться в повідомленні міністерства.

Також звертаються до тих, хто намагається спекулювати навколо теми коронавірусу.

«Просимо бути свідомими та не вводити людей в оману у складний для світу час. Життя та здоров’я мають бути головними цінностями», - зазначають в міністерстві.

Нагадаємо, з 12 березня по 3 квітня в Україні запроваджено карантинні заходи. На Хмельниччині на карантин закрито усі заклади освіти і заборонено проведення масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб. Також за рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, можуть закрити кінотеатри, театри, клуби, музеї та інші заклади культури та дозвілля приватної форми власності. А ось такі ж заклади тільки комунальної форми власності таки закриють на період карантину. У місцях з масовим перебуванням людей мають проводити дезінфекцію приміщень.

Довідково: У грудні 2019-го в 12-мільйонному Ухані, одному із найбільш густонаселених міст центрального Китаю, зафіксували спалах пневмонії, яку викликав невідомий збудник. А вже на початку січня китайські дослідники виявили новий коронавірус, який і спричинив хворобу, що масово поширюється і має летальний наслідок близько 3,44%. Вірус має назву коронаронавірусу 2019-nCoV.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую