ye-logo.v1.2

У Хмельницькому тести на коронавірус роблять усім хворим із респіраторними симптомами

Здоров'я 1833
Експрес-тести робитимуть усім, в кого є респіраторні захворювання
Експрес-тести робитимуть усім, в кого є респіраторні захворювання. Фото: 5.ua

Наразі їх в лікарні достатня кількість.

Про це повідомила головна лікарка Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна під час брифінгу сьогодні, 27 березня. Вона зазначила, що зараз у лікарні є достатня кількість швидких експрес-тестів на коронавірус, щоб робити їх усім, хто має симптоми респіраторного захворювання.

«Ми отримали достатню кількість тестів – на позавчора (25 березняавт.) їх було 1150 штук, і робимо практично всім хворим, не лише тим, хто із пневмонією поступає, але й з іншими респіраторними симптомами, не важливо «важкий» хворий, чи ні. Обстежуємо і дорослих, і дітей», – повідомила Оксана Піддубна. 

До теми: На Хмельниччині п’ять випадків підозри на коронавірус: три з них нові (інформація станом на 13:00 сьогодні, 27 березня)

Лікарка також зазначила, що усі хворі, які поступатимуть із підозрами, будуть забезпечені всім необхідним: тестами, ліками тощо. Ні за що платити не треба буде.

Станом на сьогодні, за словами лікарки, у Хмельницькій інфекційній лікарні перебуває 19 осіб з діагнозом – пневмонія і всі вони обстежені на коронавірус. У лікарні уже використали 27 експрес-тестів. Загалом від початку року в інфекційній лікарні було зафіксовано 243 хворих із пневмонією. Один випадок летальний. 

Читайте також: Де у Хмельницькому можна придбати маски та антисептики: перелік аптек

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую