ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Коронавірус: в МОЗ пояснили, яким хворим надаватимуть допомогу в стаціонарі

Здоров'я 915
Міністерство охорони здоров\'я України оновило алгоритм дій при наданні медичної допомоги хворим на коронавірус
Міністерство охорони здоров'я України оновило алгоритм дій при наданні медичної допомоги хворим на коронавірус. Фото: ілюстративне pixabay.com

У відомстві зазначають, що буде проводитися медичне сортування пацієнтів.

Міністерство охорони здоров’я України оновило алгоритм дій під час надання медичної допомоги хворим на коронавірус. Про це повідомила пресслужба відомства. Зазначається, що відтепер стаціонарне лікування має обов’язково надаватися:

• хворим з підозрою/підтвердженим COVID-19 у середньому й тяжкому стані, а також при ознаках пневмонії або дихальної недостатності;

• пацієнтам, незалежно від тяжкості стану, які належать до групи ризику розвитку ускладнень. До цієї групи ризику відносяться пацієнти з тяжким перебігом артеріальної гіпертензії, декомпенсованим цукровим діабетом, з імуносупресивними станами, тяжкою хронічною патологією дихальної та серцево-судинної систем, нирковою недостатністю, аутоімунними захворюваннями, тяжкими алергічними хворобами, цереброваскулярними захворюваннями в стадії декомпенсації, онкологічними захворюваннями.

У пресслужбі МОЗу додають, що після прибуття пацієнта до закладу охорони здоров'я буде проводитися медичне сортування: за тяжкістю захворювання, необхідністю починати заходи медичної допомоги та наявністю тяжкого гострого респіраторного синдрому, пов'язаного з COVID-19.

Читайте також: Симчишин: «Усім хворим на пневмонію хочемо робити тести на коронавірус».

«Вагітні жінки з підозрою на COVID-19 будуть госпіталізовані до спеціальних стаціонарів, а їх лікування буде формуватися відповідно до стандартів ведення вагітності», - зазначають в Міністерстві охорони здоров’я.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую