ye-logo.v1.2

Коронавірус підтвердили у лікарки Хмельницького військового госпіталю

Здоров'я 8175
Лікарка була госпіталізована до Хмельницької інфекційної лікарні
Лікарка була госпіталізована до Хмельницької інфекційної лікарні . Фото: ілюстративне pixabay.com

Жінку госпіталізували.

Командування Медичних сил Збройних Сил України повідомляє про те, що серед хворих на COVID-19 є лікарка ЗСУ, яка працює в Хмельницькому військовому госпіталі.

У повідомленні зазначають, що лікар з кінця березня поточного року перебувала на амбулаторному лікуванні з ГРВІ. Однак 1 квітня після погіршення стану була госпіталізована до Хмельницької інфекційної лікарні з діагнозом – пневмонія. Того ж дня, методом ПЛР у неї діагностовано захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу SARS-CoV-2.

Додають, що хвора отримує лікування, стан її здоров’я задовільний.

«У госпіталі визначено коло контактних осіб (10 військовослужбовців), яким 2 квітня заплановане проведення лабораторного обстеження методом ПЛР. Усі контактні особи оглянуті та направлені на самоізоляцію, у місцях перебування хворої проведена дезінфекція», - повідомляють в командуванні Медичних сил Збройних Сил України.

Нагадаємо, COVID-19 підтвердили також в лікаря-реаніматолога однієї із лікарень Хмельницького, який на 50 відсотків ставки працював у військовому госпіталі. Він наразі проходить проходить лікування в Хмельницькій інфекційній лікарні.

Нагадаємо, що станом на ранок 2 квітня в Хмельницькій інфекційній лікарні перебуває шестеро хворих на Covid-19. Ще один хворий з підтвердженим діагнозом COVID-19, перебуває в Шепетівській районній лікарні. Тож загалом в Хмельницькій області вже 7 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую