ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коронавірус на Хмельниччині: ранкова статистика

Здоров'я 10750
Статистика на ранок 10 квітня, відносно вчорашнього вечора, не змінилася
Статистика на ранок 10 квітня, відносно вчорашнього вечора, не змінилася. Фото: stock.adobe.com

Інформація станом на 7:30 ранку сьогодні, 10 квітня.

За даними Хмельницького міського оперативного штабу, ситуація залишається стабільною із вчорашнього вечора. У Хмельницькій області залишається 18 лабораторно-підтверджених випадків Covid-19, із них дев'ять перебувають в інфекційній лікарні Хмельницького. Серед хворих є вісім мешканці Хмельницького: 5 лікуються в стаціонарі інфекційної лікарні, а ще троє амбулаторно (вдома).

"Станом на 7:30 в інфекційній лікарні 41 хворий, з них двоє дітей. Вчора, 9 квітня госпіталізовано 5 осіб із них четверо із підозрою на COVID-19", - повідомили у штабі.

Із пневмоніями в інфекційній лікарні міста перебувають 20 хворих, а в міській лікарні - вісім. За даними міського штабу, експрес-тести на COVID-19 у всіх хворих показали негативні результати. У дитячій міській лікарні також перебувають шестеро хворих і у них експрес-тести також показали негативні результати.

Нагадаємо, станом на ранок вчора, 9 квітня було 15 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, а вже до вечора їх кількість зросла до 18.  

До теми: Кабмін прийняв чергові зміни до карантинних заходів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую