ye-logo.v1.2
24 Вересня, 2020

У двох військових лікарів підтвердили COVID-19

Здоров'я 8527
На Хмельниччині коронавірус підствердили в двох лікарів військового госпіталю
На Хмельниччині коронавірус підствердили в двох лікарів військового госпіталю. Фото: unsplash.com/Ashkan Forouzani

Кількість інфікованих на Хмельниччині зросла.

Сьогодні, 13 квітня, Хмельницька обласна державна адміністрація повідомила, станом на 9.15 в Хмельницькій області 23 лабораторно підтверджених випадки на COVID-19. Тоді як вранці о 8.00 у Хмельницькій міській раді повідомляли про 21 випадок. Тепер вже 23.

Обидва, як уточнили вже в пресслужбі Хмельницької міськради, лікарі військового госпіталю, які контактували із підтвердженими раніше хворими. Вони знаходяться вдома, де лікуються амбулаторно.

Відзначимо, що ще 11 квітня Командування Медичних сил Збройних Сил України повідомляло, що зареєстровано ще (на всій території України) 7 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. І, зокрема, про підтвердження у 2 військовослужбовців однієї з військових частин Хмельницького. «З 27 березня вони перебували на самоізоляції після контакту з особою, у якої було підтверджено захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2», - йшлося в повідомленні військових. Утім, про ці випадки чомусь на Хмельниччині не повідомляли. І лише сьогодні о 9.15 Хмельницька облдержадміністрація занесла військових лікарів до обласної статистики.

Нагадаємо, що вчора до інфекційної лікарні в важкому стані госпіталізували 82-річну хмельничани. Згодом у неї діагностували COVID-19. З початку пандемії серед вже 23 інфікованих в області, троє людей одужали. Є на Хмельниччині й два летальних випадки. Ще 8 квітня померла працівниця Хмельницької районної лікарні, мешканка села Осташки, яка лікувалася у цьому ж медзакладі. Її діагноз встановили посмертно 10 квітня. Днем пізніше, 11 квітня, в Хмельницькій інфекційній лікарні помер 74-річний житель Шепетівки.

Карта поширення COVID-19 на території Хмельницької області станом на 9:15 13 квітня.

Карта поширення COVID-19 на території Хмельницької області станом на 9:15 13 квітня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую