ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коронавірус на Хмельниччині: ще сім інфікованих

Здоров'я 19530
Карта поширення коронавірусу в Хмельницькій області станом на 19.45 13 квітня
Карта поширення коронавірусу в Хмельницькій області станом на 19.45 13 квітня

Про це повідомили в Хмельницькій облдержадміністрації.

13 квітня, станом на 19:45, в Хмельницькій області 30 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. Про це повідомили в облдержадміністрації.

Нові випадки зафіксовано – 5 в Чемеровецькому районі, 2 – в Хмельницькому. Інших подробиць поки не повідомляють.

Нагадаємо, сьогодні зранку було 23 лабораторно підтверджених випадки на COVID-19. Обидва в Хмельницькому – це медики з військового госпіталю, які лікуються амбулаторно, перебуваючи вдома. Як розповів перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш, ситуація нестандартна, оскільки в обох раніше був негативний результат досліджень, але вони 14 днів були на самоізоляції. Та днями надійшли результати аналізів, які робило Міністерство оборони, за якими і підтвердили COVID-19. Утім, облдержадміністрація ініціюватиме ще одне дослідження.

Також Роман Примуш сьогодні розповів, що жінка з Чемеровеччини, в якої днями підтвердили коронавірус і госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні, до цього 10 днів перебувала в Чемеровецькій ЦРЛ. «Коло осіб, які могли близько контактувати з жінкою, уже встановлене. Це 44 медичних працівники та 5 людей з близького оточення, - сказав пан Примуш. - В них усіх вже відібрані зразки біологічних матеріалів і доставлені до лабораторного центру на дослідження. Сьогодні ми очікуємо результати». Тому не виключено, що нові інфіковані з Чемеровеччині – це контактні особи.

Оновлено о 20.50: Як повідомили в Хмельницькій міській раді, двоє хмельничан, яким сьогодні лабораторно підтвердили підтвердили коронавірус, лікуються амбулаторно, тобто вдома.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую