ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині кількість випадків COVID-19 зросла до 39-ти

Здоров'я 9294
Ще один випадок підтвердили в одному з районів
Ще один випадок підтвердили в одному з районів. Фото: ілюстративне pixabay.com

Новий випадок підтвердили у Чемеровецькому районі.

Хмельницька обласна державна адміністрація станом на 10:15 16 квітня інформує про 39 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19 Хмельницькій області. Додають, що 3 пацієнти вже одужали, зареєстровано 2 летальних випадки, 1 на контролі Чернівецького лабораторного центру.

Як зазначають в пресслужбі ОДА, новий випадок на коронавірусну інфекцію підтвердили в чоловіка на Чемеровеччині. До цього у Чемеровецькому районі уже було підтверджено 10 випадків коронавірусної інфекції. Серед них – 8 медиків.

Нагадаємо, вчора увечері додалося одразу 2 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. Їх було зафіксовано в Городоцькому районі.

Загалом в Україні, за даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 9:00 16 квітня зафіксовано 4161 лабораторно підтверджений випадок Covid-19, з них 116 летальних, 186 пацієнтів одужали. За добу зафіксували 397 нових випадків.

Карта поширення коронавірусу в Хмельницькій області станом на 10:15 16 квітня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую