ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький військовий госпіталь придбав апарат штучної вентиляції легенів

Здоров'я 1567
У договорі вказано, що госпіталь має отримати апарат ШВЛ до 30 червня
У договорі вказано, що госпіталь має отримати апарат ШВЛ до 30 червня. Фото: ілюстративне firtka.if.ua

Вартість апарату ШВЛ склала понад пів мільйона гривень.

За інформацією порталу публічних закупівель «Prozorro», керівництво військової частини А2339 (Хмельницького військово госпіталю) підписало угоду на придбання апарату штучної вентиляції легенів моделі «ЮВЕНТ-Т». Його виробником є київська компанія «ЮТАС». Раніше такий же апарат ШВЛ для місцевої центральної районної лікарні купувала Шепетівська міська рада.

У медико-технічних вимогах вказано, що цей апарат повинен мати вбудований парамагнітний або ультразвуковий кисневий датчик, що не потребує регулярної заміни та калібрування, сенсорний екран діагоналлю не менше 30 сантиметрів, візуалізацію кривих тиску, потоку, об’єму, вбудований канал пульсоксиметрії, візок мобільний на колесах з гальмами, шланги для підключення медичних газів тощо. Крім того, він повинен бути новим і мати 12 місяців гарантійного технічного обслуговування.

Коштуватиме військовому медзакладу цей апарат ШВЛ 570 тисяч гривень. Саме таку суму запропонував переможець відкритих торгів — фізична особа-підприємець Гончарук Євген Васильович, зареєстрований у Києві. Його єдиний конкурент, столичне ТОВ «АФС Медицинтехнік», захотіло на 840 гривень більше.

У підписаній 6 травня угоді вказано, що апарат штучної вентиляції легенів ФОП Гончарук Євген Васильович має надати військовій частині А2339 до 30 червня цього року.

За інформацією ресурсу «YouControl», основним видом діяльності ФОПа Гончарука Євгена Васильовича вказана «оптова торгівля фармацевтичними товарами». Хмельницький військовий госпіталь вже мав досвід співпраці з цією фізичною особою-підприємцем. Наприклад, торік купував у нього ультрафіолетову камеру для зберігання стерильного інструмента «ПАНМЕД-1Б».

Нагадаємо, за час епідемії COVID-19 різні види апаратів штучної вентиляції легенів купували Хмельницька міська лікарня, Шепетівська міська рада та Спеціалізована медико-санітарна частина міста Нетішин.

Читайте також: На Хмельниччині додалося хворих на COVID-19 (станом на дев’яту ранку 6 травня)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую