ye-logo.v1.2

Хмельницька міська лікарня придбала апарати штучної вентиляції легень

Здоров'я 4520
Загальна вартість нових апаратів ШВЛ склала майже сім мільйонів гривень
Загальна вартість нових апаратів ШВЛ склала майже сім мільйонів гривень. Фото: ілюстративне nbcnews.com

Попередньо медзаклад може їх отримати через три тижні.

Вчора, 6 квітня, директор комунального підприємства «Хмельницька міська лікарня» підписав дві угоди про придбання нового медичного обладнання. Зокрема, десяти апаратів штучної вентиляції легень. Про це свідчить інформація вказана на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Загалом було проведено дві закупівлі. Перша стосується апаратів ШВЛ, а інша — чотирьох видів обладнання для анестезії та реанімації. Обидві проведені за переговорною процедурою через нагальну потребу для запобігання й поширенню коронавірусу COVID-19, тобто без проведення аукціону.

Угоду про придбання апаратів штучної вентиляції легень було укладено з ТОВ «Лаб-Сервіс». Ця компанія зобов’язана максимум до 31 травня надати Хмельницькій міській лікарні десять «Апаратів інтенсивної терапії моделі V8600». Їх виробником є американська компанія «Oricare, Inc», яка спеціалізується на створені медичного обладнання. Загальна вартість закуплених апаратів ШВЛ становить 6 мільйонів 990 тисяч гривень.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Лаб-Сервіс» зареєстроване у Києві. Кінцевим бенефіціарним власником цієї компанії вказана Євеєнко Леся Петрівна.

«Постачальник зазначив, що зможе надати нам апарати штучної вентиляції легень через три тижні, — коментує кореспондентам сайту «Є» директор КП «Хмельницька міська лікарня» Валерій Гарбузюк. — Наразі в лікарні працює сім апаратів ШВЛ».

До теми: Апарати штучної вентиляції легень: скільки їх має Хмельниччина

Іншу угоду підписано ще з однією столичною компанією — ТОВ «Здраво». Згідно з ним, постачальник теж до 31 травня має надати Хмельницькій міській лікарні обладнання для анестезії та реанімації. Зокрема, 20 моніторів пацієнта «uMEC10», передбачених для виміру показників хворого, п’ять концентраторів кисню для медичного використання «OLV-10», 50 пульсоксиметрів «PM-60» — приладів для виміру концентрації кисню у крові, а також 50 інфузійних насосів «BeneFusion SP1». Загальна вартість цього обладнання склала 3 мільйони 97 тисяч 107 гривень.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Здраво» зареєстроване у Києві. Його кінцевим бенефіціарним власником вказаний Лось Валерій Аркадійович.

Нагадаємо, кошти на придбання цього обладнання кошти з місцевої скарбниці виділили 25 березня на позачерговій сесії Хмельницької міської ради. Тоді загалом на медичну сферу обласного центру додатково заклали майже 20 мільйонів гривень. Крім переліченого вище медобладнання, вони передбачені на придбання медикаментів, засобів індивідуального захисту лікарів і впорядкування роботи кисневої станції у Хмельницькій міській лікарні.

Читайте також: В ОДА розповіли, кому роблять ПЛР-тести на коронавірус, та скільки їх є в області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую