ye-logo.v1.2

На Хмельниччині додалося хворих на COVID-19

Здоров'я 6588
Хмельницька обласна державна адміністрація повідомляє про нові підтверджені випадки коронавірусної інфекції в області
Хмельницька обласна державна адміністрація повідомляє про нові підтверджені випадки коронавірусної інфекції в області. Фото: ілюстративне pixabay.com

Ранкова статистика від Хмельницької ОДА.

Хмельницька обласна державна адміністрація повідомляє про нові підтверджені випадки коронавірусної інфекції в області.

«Станом на 9:00 6 травня в Хмельницькій області зареєстровано 138 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 30 людей вже одужали, також зареєстровано 7 летальних випадків», - зазначають в ОДА.

Щодо ново виявлених хворих, то додають, що нові випадки – з міста Хмельницький та з Чемеровеччини (сьогодні зранку сайт «Є» уже повідомляв про нього). Так в Чемеровецькому районі коронавірусну інфекцію виявлено у жінки, її госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні.

Щодо мешканця Хмельницького, то, як уточнюють в пресслужбі Хмельницької міської ради, це людина з числа контактних, лікується амбулаторно. У пресслужбі Хмельницької міської ради уточнюють, що чоловіку 27 років, він родич з числа зафіксованих вчора мешканців Старосинявського району.

Також повідомляють, що є результати по ПЛР-тестуванню медичних працівників Хмельницької інфекційної лікарні. Усі вони негативні.

Читайте також: Карантин знову продовжили, але розповіли, що відкриють після 11 травня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую