ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Причиною смерті монаха з Шепетівщини міг стати коронавірус

Здоров'я 1928
Людину, на жаль, врятувати не вдалося
Людину, на жаль, врятувати не вдалося. Фото: ілюстративне bun.com.ua

Людина померла вчора.

Учора, 12 травня, до Шепетівської центральної районної лікарні з високою температурою госпіталізували чоловіка із підозрою на COVID-19, який за кілька годин помер. Чоловік був монахом Городищенського монастиря. Про це сьогодні, 13 травня, під час онлайн брифінгу повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

«Цей смертельний випадок поки в підозрах на COVID-19, - зазначив Роман Примуш. – Власне, чоловіка мали транспортувати до Хмельницької інфекційної лікарні. Але, зважаючи на його важкий стан вирішили доставити хворого до Шепетівської ЦРЛ, щоб надати невідкладну допомогу та провести реанімаційні заходи. Людину, на жаль, врятувати не вдалося. Чоловік помер за декілька годин».

Наразі, додає Роман Примуш, проводиться епідрозслідування. Два експрес-тести на коронавірус, які одразу були зроблені чоловікові, дали позитивний результат. Також біоматеріал для ПЛР-тестування на COVID-19 у цієї людини був відібраний ще прижиттєво. Ще один зразок буде відібраний і під час патолого-анатомічного дослідження. За їх результатами вже зможуть спростувати або підтвердити, чи міг стати причиною смерті людини саме коронавірус.

Нагадаємо, на Хмельниччині наразі зафіксовано 8 летальних випадків від COVID-19.

Читайте також: «Новатор» отримав дозвіл МОЗу на виробництво апаратів ШВЛ.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую