ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому одужали від COVID-19 медик та поліцейські

Здоров'я 1910
На Хмельниччині одужали від коронавірусної інфекції вже 214 людей
На Хмельниччині одужали від коронавірусної інфекції вже 214 людей. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі в області одужали вже 214 людей.

Ще троє людей в області одужали від COVID-19. Як повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради, це хмельничани - 35-річний працівник поліції, який лікувався амбулаторно, його 41-річний колега та 57-річна працівниця інфекційної лікарні. Жінка лікувалася у цьому ж медичному закладі. Тож наразі в області одужали вже 214 людей.

Нагадаємо, що учора на брифінгу в Хмельницькій ОДА перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш розповів, що вже протягом декількох останніх днів в області зберігається позитивна тенденція, коли кількість людей, які одужують за добу перевищує кількість нововиявлених хворих.

Зокрема учора сайт «Є» повідомляв про рекордну кількість людей, які одужали, за добу. Це понад сорок мешканців Нетішина, які побороли хворобу. Усі вони лікувалися амбулаторно.

Нагадаємо, що за останньою інформацією, з початку епідемії коронавірусної інфекції в Хмельницькій області зареєстровано 431 лабораторно підтверджений випадок на COVID-19.

Читайте також: Питання відновлення руху потягів через Хмельниччину вирішуватиме Укрзалізниця — ОДА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую