ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

На Хмельниччині зросла кількість інфікованих і тих, хто одужав від COVID-19

Здоров'я 6403
Більшість інфікованих виявили у Кам\'янець-Подільському
Більшість інфікованих виявили у Кам'янець-Подільському. Фото: автора

Такі дані повідомили у Хмельницькій ОДА.

За інформацією Хмельницької обласної державної адміністрації, станом на 18:00 сьогодні, 2 червня в області зареєстровано 477 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 257 одужало, 11 летальних. Порівняно із ранковою статистикою кількість інфікованих збільшилася на 18 осіб, а тих, хто одужав – на 6.

Майже усі нові випадки захворювання зафіксували у Кам’янець-Подільському районі. Із них 13 – у самому Кам’янець-Подільському (з них 6 – зі швейної фабрики), а ще троє – із району.

Ще двоє осіб із коронавірусною інфекцією виявили у Дунаєвецькому районі. У цьому ж районі додалося і тих, хто одужав. За інформацією Хмельницької ОДА, у Дунаєвецькому районі одужало четверо осіб. Ще двоє із Білогірського району.  

Отож, станом на вечір 2 червня у самому Кам’янець-Подільському налічується 92 випадки захворювання на COVID-19, а в районі – 65. У Дунаєвецькому районі – 25 випадків захворювання. 

Варто зазначити, що завтра до Кам'янець-Подільського планується візит президента і, як зазначив сьогодні, під час брифінгу заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш, відповідаючи на питання чи безпечним буде такий візит, всі заходи безпеки будуть забезпечені.  

Нагадаємо, зранку у Хмельницькій ОДА повідомили також про те, що від COVID-19 в області одужало ще тринадцять осіб.

Читайте також: Деталі візиту Зеленського на Хмельниччину – не для всіх ЗМІ та закриті зустрічі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую