ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

У Хмельницькому запрацював новий реабілітаційний центр

Здоров'я 1771
У реабілітаційному центрі є близько двох десятків тренажерів з відповідним сертифікатом якості
У реабілітаційному центрі є близько двох десятків тренажерів з відповідним сертифікатом якості. Фото: автора

Він призначений для дітей з інвалідністю віком до 18 років.

Центр медико-соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Синергія» відкрив свої двері на початку червня. Він розмістився на вулиці Парковій 2/2, що в обласному центрі.

Директор центру Інна Мізерна розповіла сайту «Є», що заклад працює за державною програмою (згідно з постановою Кабміну №309) і діти з інвалідністю можуть отримати усі необхідні послуги безкоштовно.

«До комплексу реабілітації входить 12 відвідувань центру. Дитина, яка до нас звертається, проходить консультацію лікарів нашого закладу, які індивідуально розробляють програму занять залежно від діагнозу. Під час фізичної реабілітації з дітьми займаються лікувальною фізкультурою, механотерапією, проводять теплові процедури та масажі. Крім того, у центрі є костюм гравістат. Він допомагає коректувати рухову і позову патології, психофізіологічні, інтелектуальні і логопедичні порушення. А ще у центрі використовують досить нову для України методику – ерготерапію. Це реабілітація, що спрямована на відновленні повсякденної діяльності людини із урахуванням наявних фізичних обмежень», – розповіла Інна Мізерна.

Наразі в центрі проходять курс реабілітації вісім дітей з Хмельницького. Та директор закладу каже, що мешканці інших районів області теж можуть скористатися послугами спеціалістів центру.

«Для цього необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем проживання і отримати направлення до центру. Заклад надає місця у своєрідному міні-готелі та послуги із транспортування дітей. Сам курс реабілітації безкоштовний», – зазначає Інна Юріївна.

Окрім дітей з інвалідністю, центр можуть відвідувати й діти здорові, однак не безоплатно.

Директор центру медико-соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Синергія» Інна Мізерна (праворуч) та медична сестра Ірина Короновська (ліворуч).
Аби потрапити до центру необхідно звернутись до управління соціального захисту за місцем проживання і отримати направлення.
Логопед-дефектолог Ольга Грушко під час заняття з відвідувачкою центру.
Діткам із вродженою або набутою інвалідністю допомагатимуть не лише покращити стан здоров’я, а й навчатимуть самостійно про себе піклуватись.
Для кожної дитини індивідуально розробляють програму занять залежно від діагнозу.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую