ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

«Фактично ми в «червоній» зоні» – Роман Примуш про темпи поширення COVID-19 в області

Здоров'я 3021
До переліку, де держкомісія може посилити карантинний  режим, входять декілька міст та районів
До переліку, де держкомісія може посилити карантинний режим, входять декілька міст та районів. Фото: ілюстративне pixabay.com

Поки що державна комісія щодо нашої області жодних рішень не приймала.

Зважаючи на динаміку захворюваності на COVID-19, яку спостерігають в останні дні на Хмельниччині, область може перейти з «зеленої» до «червоної» зони. Про це сьогодні, 3 серпня, під час брифінгу в Хмельницькій ОДА розповів перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш.

«Фактично, уже зараз можемо спостерігати, що протягом трьох днів Хмельниччина перебуває в «червоній» зоні. Поки що державна комісія щодо нашої області жодних рішень не приймала, але з огляду на ту динаміка захворюваності, яку ми зараз маємо, можемо прогнозувати, що протягом найближчих трьох днів ми, як мінімум, можемо опинитися в «жовтій» зоні. Це не критично, адже в жовтій зоні не так багато обмежень. Але якщо така динаміка буде спостерігатися і не спадатиме, то не виключено, що ми можемо потрапити і до «помаранчевої» зони, де обмеження вже набагато жорсткіші», - каже Роман Примуш.

За його словами, якщо брати по регіону, то до переліку, де держкомісія може посилити карантинний режим, входять міста та райони, в яких наразі найбільше хворих. Це Хмельницький, Старокостянтинів, Шепетівка, Кам’янець-Подільський, Красилівський та Летичівський район.

Окрім того, як зазначив Роман Примуш, уже сьогодні, 3 серпня, підтвердили 8 нових випадків COVID-19. Тож загалом, станом на 15:00 3 серпня в області зареєстровано 1197 лабораторно підтверджених випадківкоронавірусної інфекції.

Нагадаємо, з 1 серпня, в залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Додамо, що сьогодні на Хмельниччині зафіксували 25 летальний випадок внаслідок захворювання на COVID-19. 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую