ye-logo.v1.2

У Хмельницькому COVID-19 виявили у працівників продовольчого ринку

Здоров'я 8039
На Хмельниччині понад 300 активних випадків COVID-19
На Хмельниччині понад 300 активних випадків COVID-19. Фото: pixabay.com

Продавці знаходяться на ізоляції.

На Хмельниччині наразі зафіксовано 1459 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Лише упродовж останньої доби вірус підтвердили у 39 осіб. Більшість із них мешканці міста Хмельницького. Як розповів заступник голови Хмельницької обласної держаної адміністрації Роман Примуш під час брифінгу, серед інфікованих є медики, працівники підприємств та ринку.

«Зафіксовано два випадки COVID-19 на продовольчому ринку у Хмельницькому в двох продавців м'яса. Проведено епідрозслідування і контактні особи знаходяться на ізоляції. Поки що обмежувальних заходів щодо роботи самого ринку не буде. Якщо фіксуватимуться нові випадки захворювання, то розглядатимемо питання на комісії і вводитимемо заходи. Зараз побачимо, яка буде ситуація із тестуванням контактних осіб на 14 день ізоляції», - зазначив керівник.

Також COVID-19 підтвердився у двох медиків – працівників обласного перинатального центру та обласної лікарні. Там контактні теж встановлені і знаходяться на ізоляції.

«В обласному перинатальному центрі є випадок інфікування у медичного працівника. Він був у відпустці і лише один день перебував на робочому місці. Тому коло контактних не велике», - зазначив Роман Борисович.

На коронавірусну інфекцію захворів і працівник обласного управління юстиції. Роман Примуш каже, там є 16 контактних, у них відберуть біонічний матеріал, а поки вони на ізоляції.

Читайте також: СOVID-19 на Хмельниччині: 39 нових випадків

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую