ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

Додалися ще майже сотня хворих на Covid-19 – в області розгорнули додаткові лікарні

Здоров'я 2654
Ще дві лікарні в області визначили для лікування хворих на Covid-19
Ще дві лікарні в області визначили для лікування хворих на Covid-19. Фото: скрін з відео

Про це повідомив голова Хмельницької облдержадміністрації.

За словами голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета, станом на 15:00 сьогодні, 4 вересня в області захворіло 3 019 осіб. До вчорашньої статистики додалося ще 92 людини, які захворіли на Covid-19. Ще 13 осіб подолали хворобу і загалом в області від Covid-19 вже одужало 1 565 осіб.

«Станом на ранок сьогодні, на стаціонарному лікуванні перебувало 352 людини. У Хмельницькій інфекційній лікарні перебувало 147 хворих, у Дунаєвецькій центральній районній лікарні – 63 хворих, у Славутській – 75, у Шепетівській – 37 осіб, у Кам’янець-Подільській – 20 осіб», – зазначив Дмитро Габінет.

Також голова облдержадміністрації повідомив, що ще дві лікарні визначили для лікування хворих на Covid-19.

«Відбулися певні зміни, які стосуються мережі закладів, де здійснюється лікування хворих на Covid-19. До мережі таких закладів додана Старокостянтинівська та Городоцька районні лікарні. Окрім того, була збільшена кількість ліжкомісць, до яких підведено кисень. Адже це є основний елемент допомоги хворим на Covid-19. Він часом більш потрібний, аніж ліки та інші засоби, які використовуються при лікуванні хворих на Covid-19», – каже голова ОДА.

Основна робота, за його словами, була здійснена у Шепетівській ЦРЛ, де кисень був проведений до понад пів сотні ліжкомісць. Також кількість ліжкомісць із підведеним киснем збільшена у Дунаєвецькій ЦРЛ.

Чиновник також зазначив, що згідно із вимогами Міністерства охорони здоров'я, 80 відсотків ліжкомісць мають бути забезпечені подачею киснем, бажано стаціонарно. Дмитро Габінет запевнив, що саме над цим зараз і працюють найбільше.

Нагадаємо, в області від Covid-19 померло 58 осіб.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую