ye-logo.v1.2

Додалося майже півтори сотні хворих на Covid-19. В області розгорнуть ще дві лікарні

Здоров'я 3101
В області додалася 141 особа
В області додалася 141 особа. Фото: автора

Про це розповів голова Хмельницької облдержадміністрації.

У Хмельницькій області, станом на 15 годину зареєстровано 3 936 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Про це під час брифінгу повідомив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет.

«Якщо говорити про ситуацію у Хмельницькій області, то приріст на цю годину (15:00 – авт.) склав плюс 141 особа. Загальна кількість хворих становить 3 936 осіб. Із них 143 на стаціонарному лікуванні і 1562 особи лікуються амбулаторно. Померло 75 осіб і одужали 1816 осіб», – зазначив Дмитро Габінет.

Також голова облдержадміністрації зазначив, що вже впроваджено 12 лікувальних закладів, у яких надається медична допомога хворим на Covid-19. Це базова – Хмельницька інфекційна лікарня, Хмельницька міська лікарня, Спеціалізована медична санчастина у Нетішині, ДУ «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області та центральні районні лікарні – Городоцька, Дунаєвецька, Ізяславська, Кам'янець-Подільська, Славутська, Старокостянтинівська та Шепетівська.

Також до цього списку незабаром будуть додані Красилівська та Хмельницька центральні районні лікарні. В середньому, за словами голови ОДА, по області завантаженість ліжкомість становить 49,7% по області. Найбільше заповнена Хмельницька інфекційна лікарні – на 105 відсотків від потужності.

«Ситуація контрольована, але достатньо складна», – зазначив Дмитро Габінет.  

До теми: Один район та місто на Хмельниччині опинилися в «червоній зоні»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую