ye-logo.v1.2

Коронавірусна статистика: два летальних випадки та понад 70 нових інфікованих

Здоров'я 2081
Щодо статистики одужань, то діагноз COVID-19 в області вже зняли з 2154 осіб
Щодо статистики одужань, то діагноз COVID-19 в області вже зняли з 2154 осіб. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі загальна кількість випадків коронавірусної інфекції COVID-19 в Хмельницькій області сягла 4593-х.

На Хмельниччині кількість хворих на коронавірусну інфекцію знову зросла. Як повідомив сьогодні, 18 вересня, під час брифінгу голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет, станом на 11:30, якщо порівнювати зі статистикою учорашнього вечора, виявлено уже 72 нових лабораторно підтверджених випадки COVID-19.

«Тож наразі загальна кількість випадків коронавірусної інфекції COVID-19 в Хмельницькій області сягла 4593-х. Окрім того, маємо ще два нових летальних випадки, пов’язані з коронавірусною інфекцією. Померли двоє чоловіків з Хмельницького 83-х та 76-ти років, які лікувалися в Хмельницькій інфекційній лікарні. Тобто, загальна кількість осіб, які померли від COVID-19 в області сягла 96-ти осіб», - зазначив Дмитро Габінет.

Щодо статистики одужань, то діагноз COVID-19 в області вже зняли з 2154 осіб.

Нагадаємо, наразі на Хмельниччині Славута та Волочиський район перебувають у «червоній зоні». Таке рішення прийняла державна комісія ТЕБ та НС.

Втім,16 вересня, урядовці проголосували за зміни до постанови щодо протидії COVID-19. Новації торкнулися карантинних обмежень у різних «кольорових» зонах епідеміологічної небезпеки. Наприклад, перевезення пасажирів у громадському транспорті та роботи закладів освіти. Крім того, урядовці вирішили, що запровадження найбільш жорсткого «червоного» рівня спільно прийматимуть державна та регіональні комісії з техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую