ye-logo.v1.2

На Хмельниччині досі затримують результати тестів на COVID-19

Здоров'я 1321
За добу роблять до 1000 тестувань на коронавірус
За добу роблять до 1000 тестувань на коронавірус. Фото: ілюстративне з pixabay.com

За добу роблять більше однієї тисячі ПЛР-тестів.

Хоча кількість проведених ПЛР-досліджень в області збільшується, досі існує проблема затримки результатів тестувань. Про це повідомив сьогодні, 2 жовтня, під час брифінгу перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш.

«Цього тижня було велике навантаження на обласний лабораторний центр. Траплялись випадки по 6 днів затримки результатів, бо був великий потік підозр. Нам наразі вдалося трохи скоротити термін очікування і на сьогодні в залишку 700 не проведених тестів. Сьогодні-завтра зменшимо це відставання», - зазначив Роман Примуш.

За його словами, за минулу добу було проведено 1 028 ПЛР-досліджень. Для порівняння, у липні таких тестів було зроблено 6 359, у серпні – 9 274, у вересні - 12 365.

«Звичайно і надалі будемо збільшувати кількість тестувань. Прошу об’єктивно до цієї ситуації ставитись, бо фактично на початок епідемії ми мали лабораторні центри з нульовою можливістю тестування ПЛР-методом. Не було ні ампліфікаторів, ні тест-систем, ні матеріал для досліджень. А на сьогодні ми проводимо до 1000 досліджень щодня», - додав Роман Борисович.

Читайте також: У навчальних закладах Хмельниччини продовжують виявляти хворих на COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую