ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коронавірус на Хмельниччині: лише за пів дня 9 жовтня – понад три сотні нових випадків

Здоров'я 5218
Від початку пандемії на Хмельниччині вже 9 268 лабораторно підтверджених випадків COVID-19
Від початку пандемії на Хмельниччині вже 9 268 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 . Фото: ілюстративне Dmitriy Suponnikov з сайту Unsplash

Збільшилася кількість й летальних випадків.

Сьогодні, 9 жовтня, станом на 15.00 кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 на Хмельниччині від початку пандемії становить 9 268. Про це заявив голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет.

«Вже сьогодні маємо 320 нових випадків, - сказав на брифінгу Дмитро Габінет. – На жаль, маємо нині ще й 8 летальних випадків. Чотири – мешканці Хмельницького, по одному померлому з Чемеровецького, Ярмолинецького, Білогірського та Хмельницького районів».

Детальнішу інформацію про географію поширення COVID-19 на Хмельниччині, а також летальні випадки, в облдержадміністрації нададуть ввечері 9 жовтня.

Розповів голова Хмельницької ОДА і про ПЛР-тестування в області. «Станом на сьогодні кількість тестів в черзі становить приблизно 600 проб. Тобто маємо дводенну чергу, - заявив Дмитро Габінет. - Ситуація була гіршою – була черга 7 діб. Тоді на допомогу нам прийшли Тернопільська та Івано-Франківська лабораторії». Як зауважив Дмитро Анатолійович, накопичення біоматеріалів відбувається й нині. Але наступного тижня до обласного лабораторного центру мають поставити ще обладнання. «Сподіваюся, що кількість тестувань зросте. Але зауважу, що наша область є однією з лідерів по кількості тестувань. Лабораторний центр робить більше 800, приватні – приблизно 200. Відтак понад 1000 тестів на добу», - сказав Дмитро Габінет.

Голова Хмельницької облдержадміністрації сказав і про те, що чув про випадки, коли когось із людей безпідставно не госпіталізують. А тому закликав мешканців області, якщо їм будуть відомі такі випадки, повідомляти до обласного оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації за номером +38 068 312 99 04 «Бо це є неприпустимо, - заявив Дмитро Габінет. – Але кожен випадок має бути індивідуально розглянутим».

Нагадаємо, вчора, 8 жовтня, на Хмельниччині підтвердили понад пів тисячі нових випадків COVID-19.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую