ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

Для госпіталізації хворих на Covid-19 розгорнули ще чотири райлікарні

Здоров'я 3294
Кисневими точками лікарні обладнано на 60 відсотків від потреби
Кисневими точками лікарні обладнано на 60 відсотків від потреби. Фото: ілюстративне istockphoto.com

В одній з лікарень немає кисневих точок.

Ще чотири лікувальних заклади на Хмельниччині почали приймати хворих на коронавірусну інфекцію. Про це сьогодні, 12 жовтня, під час брифінгу повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

«На 90 і більше відсотків, від тої кількості ліжкомісць, які розгорнуті для лікування хворих на COVID-19, завантажені Хмельницька інфекційна лікарня, Городоцька, Хмельницька, Шепетівська та Славутська центральні районні лікарні. Тому ми розгортаємо нові лікувальні заклади для хворих з коронавірусною інфекцією. Зокрема, з п’ятниці, 9 жовтня, додалося чотири таких заклади: Віньковецька, Теофіпольська, Деражнянська та Чемеровецька райлікарні. Це додатково 170 ліжок. В більшості – це інфекційні відділення. Загалом же нині ми маємо розгорнутих 1485 ліжкомісць для хворих на COVID-19. За необхідності будемо їх збільшувати», - каже Роман Примуш.

Також, за його словами, наразі продовжують встановлювати в медзакладах, котрі надають допомогу хворим на COVID-19, кисневі точки, які є життєвонеобхідними під час лікування

«Уже маємо 910 таких кисневих точок. Це близько 60 відсотків від потреби. Зокрема, за минулий тиждень під’єднали 82 таких точки. А загалом потрібно, щоб ними були обладнані 80 відсотків ліжкомісць», - каже Роман Примуш.

Якщо в середньому в лікувальних закладає таких кисневих точок по кілька десятків, то, наприклад, за словами Романа Примуша, в Деражнянській ЦРЛ – всього 4. Жодної кисневої точки немає у Віньковецькій райлікарні.

Читайте також: Відверто про коронавірус з інфекціоністом, або Чому кожен хворий – це нова історія.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую