ye-logo.v1.2

На Хмельниччині фіксують випадки COVID-19 в інтернатах для людей похилого віку

Здоров'я 1710
Хворіють підопічні в установах сфери соціального захисту
Хворіють підопічні в установах сфери соціального захисту. Фото: pixabay.com

Підопічні цих закладів перебувають у зоні ризику.

У Хмельницькій області за вихідні додалось 867 підтверджених випадків COVID-19. Як повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Приму сьогодні, 26 жовтня, під час брифінгу, упродовж останніх двох діб 340 осіб одужали й 9 померло внаслідок ускладнень, спричинених коронавірусом.

«Попередні два тижні ми спостерігали відносно стабільну динаміку поширення захворювання. Було близько 2 100 інфікованих COVID-19 два тижні підряд. Цього тижня маємо – 2 520 випадків», - зазначив Роман Примуш.

За його словами, надалі виявляють випадки COVID-19 в інтернатних закладах, де мешкають люди, які перебувають у зоні ризику. Продовжують хворіти семеро підопічних і чотири працівники Смотрицького будинку-інтернату для громадян похилого віку, 31 підопічний та 12 працівників Китайгородського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. Стан усіх стабільний, вони знаходяться під наглядом медиків.

«Маємо випадки захворювання у Меджибізькому будинку інтернаті. Там двоє працівників із коронавірусом, ще чотирьох є підозра. Також зафіксовані випадки у Виноградівському психоневрологічному інтернаті – два працівники установи захворіли й ще 12 мають підозри, їх протестують найближчим часом. У Солобковецькому будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів один працівник захворів. За вихідні з'явились підозри у шістьох підопічних Дунаєвецького психоневрологічного інтернату. Усі вони протестовані, до вечора будуть результати. У Кушнирівському інтернаті для громадян похилого віку один медпрацівник захворів», - додав Роман Борисович.

Разом зі зростанням кількості хворих, збільшується навантаження на медичні установи. Найгірша ситуація у медзакладах, які приймають хворих на COVID-19 у Хмельницькому, Славуті та Городку. Лікарні цих міст майже заповнені. 

Читайте також: Які лікарні області забезпечать додатковими кисневими концентраторами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую