ye-logo.v1.2

МОЗ змінило критерії для госпіталізації та одужання хворих на COVID-19

Здоров'я 1960
Сьогодні в Україні черговий рекорд захворюваності на COVID-19 - 8 тисяч 312 нових випадків
Сьогодні в Україні черговий рекорд захворюваності на COVID-19 - 8 тисяч 312 нових випадків. Фото: ілюстративне pixabay.com

В Україні станом на 9:00 30 жовтня зареєстровано 378 тисяч 729 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Міністерство охорони здоров’я внесло зміни до критеріїв госпіталізації, одужання і визначення ступеня тяжкості перебігу коронавірусної хвороби. Про це йдеться у наказі МОЗу.

Відтак, госпіталізація за клінічними критеріями показана хворим з підозрою або підтвердженим COVID-19 при наявності щонайменше однієї з перелічених ознак. Зокрема, якщо сатурація (насичення крові киснем) при вимірюванні пульсоксиметром у 92 відсотка, а не 93 відсотка, як зараз.

Окрім того, до критеріїв, котрі визначають необхідність у госпіталізації, належить утруднене або прискорене дихання (менше 10 або більше 30 за хвилину), порушення свідомості та наявність низки супутніх захворювань: тяжкий перебіг артеріальної гіпертензії, декомпенсований цукровий діабет, імуносупресивні стани, тяжка хронічна патологія дихальної та серцево-судинної систем, ниркова недостатність).

До критеріїв одужання віднесли відсутність клінічних проявів захворювання протягом трьох днів, починаючи з десятого дня від дати взяття матеріалу для ПЛР-тестування, якщо воно дало позитивний результат. Також відсутність клінічних проявів захворювання протягом трьох днів, починаючи з десятого дня від дати появи симптомів. При цьому проведення додаткового ІФА або ПЛР-тестування вже не потрібно. І третій критерій – це відсутність клінічних проявів захворювання за умови отримання одного негативного результату тестування методом ПЛР.

Читайте також: Додатково виділили гроші на ліки для інфікованих коронавірусом жителів області.

Додамо, що Міністерство охорони здоров’я сьогодні, 30 жовтня, повідомило про черговий рекорд щодо кількості людей, які захворіли на коронавірусну хворобу: за добу підтвердили 8 тисяч 312 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Загалом в Україні станом на 9:00 30 жовтня зареєстровано 378 тисяч 729 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 7 тисяч 41 летальний, 155 тисяч 26 пацієнтів одужали.

На Хмельниччині від початку хвороби станом на вечір учорашнього дня було зафіксовано 16 тисяч 170 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, одужали 6 тисяч 143 особи, померли 316.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую