ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

COVID-19 на Хмельниччині: за пів дня кількість інфікованих зросла на шість сотень

Здоров'я 2729
На Хмельниччині від почату пандемії зареєстровано 23 тисячі 607 лабораторно підтверджених випадків COVID-19
На Хмельниччині від почату пандемії зареєстровано 23 тисячі 607 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Фото: ілюстративне Mufid Majnun / Unsplash

Про це повідомив голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет.

13 листопада, станом на 14.00, на Хмельниччині від почату пандемії зареєстровано 23 тисячі 607 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Про це заявив Дмитро Габінет, голова Хмельницької ОДА.

«Відсьогоднішнього ранку приріст захворілих склав 607 осіб, - сказав Дмитро Габінет. - На жаль, маємо і шість летальних випадки. Всього в області через ускладнення від COVID-19 померли 445 людей. Ще 250 людей одужали, а загальна кількість одужалих становить 10 тисяч 260 осіб».

За словами Дмитра Анатолійовича, попри зростання кількості хворих в області, трохи зменшується кількість тих, хто перебуває на стаціонарному лікування. «Нині лікують 1032 людини. Якщо порівняти з минулим днем, то кількість хворих на стаціонарному лікуванні зменшилася на 13».

Наразі в області є 1269 ліжкомісць, які забезпечені киснем. «Це непоганий показник, - вважає голова Хмельницької облдержадміністрації. - В середньому 100 ліжкомісць щотижня ми підключаємо до кисня».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую