ye-logo.v1.2

Як уникнути ускладнень від коронавірусу: поради лікаря Євгена Комаровського

Здоров'я 2032
Поради лікаря Євгена Комаровського
Поради лікаря Євгена Комаровського. Фото: ілюстративне unsplash.com

За словами лікаря, чи захворіє людина залежить від того, з якою кількістю вірусу вона контактуватиме та в якому стані її організм.

Ліків проти коронавірусу немає, а вітаміни С, D і цинк не мають жодного стосунку до ймовірності захворіти. Але саме вони і відповідні умови вдома можуть допомогти перенести інфікування COVID-19 без ускладнень. Про це заявив відомий лікар Євген Комаровський, цитує медика ТСН.

За його словами, після тижня нежитю і температури організм людини буде слабким. В інфікованого можуть виникнути ускладнення або тромбоутворення.

«Є дані про те, що ймовірність переходу хвороби у важку залежить від того, чи є у вас в організмі дефіцит цинку, вітаміну D, С. Багато лікарів і протоколи рекомендують на допускати дефіциту цих вітамінів і елементів. Це п'ється, щоб хвороба не перейшла у важку форму», - сказав Комаровський.

Як зазначає лікар, захворіє людина чи ні залежить від двох факторів: з якою кількістю вірусу вона зустрінеться і в якому стані організм. Євген Комаровський підкреслив, що треба не допускати пересихання слизових, дихати чистим повітрям з нормальною вологістю 40-60% і пити достатньо води.

«Але якщо ви перебуваєте 15 хвилин в приміщенні, де немає повітрообміну, то в цьому повітрі найвища концентрація вірусу, і ніщо вам не допоможе. Ні імунна система, ви можете кілограмами їсти вітаміни, але це не спрацює. Тому думайте спочатку про термометри і зволожувачі, а потім про вітаміни», - сказав він.

Читайте також: Як обрати пульсоксиметр: пристрій для визначення рівня кисню в крові.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую