ye-logo.v1.2

Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни почав приймати пацієнтів з Covid-19

Здоров'я 2414 1
Перших хворих з Covid-19  заклад прийняв сьогодні
Перших хворих з Covid-19 заклад прийняв сьогодні. Фото: Наталі Гарматюк

Заклад тривалий час був резервним.

Сьогодні, 24 березня, на Хмельниччині ще один медичний заклад - Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни - розпочав госпіталізацію хворих на коронавірусну інфекцію. Він тривалий час був резервним медзакладом. Утім, через зростання рівня захворюваності на Covid-19 та збільшення кількості хворих, які потребують стаціонарного лікування, тут наредодні припинили планову госпіталізацію і розпочали приймати хворих з коронавірусною інфекцією.

Як розповіла сайту «Є» директорка Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни Оксана Бочкарьова, уже сьогодні, починаючи з 9-ї ранку, до закладу надійшли перші пацієнти з коронавірусною інфекцією. Поки їх двоє.

«Наразі в закладі вже розгорнули 80 ліжок для хворих та маємо можливість збільшити кількість місць для хворих до двохсот, - каже Оксана Бочкарьова. – Зараз заклад забезпечений усім необхідним – як для лікування, так і для захисту медиків. Є 6 ШВЛ-апаратів, цілодобові монітори пацієнта, дозатори лікувальних речовин біля кожного ліжка в реанімації, підведений кисень та є кисневі концентратори».

Загалом в закладі до кисню під’єднані 206 ліжкомісць.

Нагадаємо, за останньою статистикою, поданою Хмельницькою ОДА, в області завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, складає 82,07%. За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили в майже тисячі людей.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: «плюс» майже тисячу випадків станом на 24 березня

Коментарі:

Віталій Українець 24.03.2021 23:07

В першій день прибуло в госпіталь понад 50карет швидкої допомоги з хворими!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую