ye-logo.v1.2

Як у Хмельницькому готуються до нової хвилі COVID-19

Здоров'я 3086
Наразі кількість хворих у місті зменшилася, однак черговий спалах коронавірусу очікують восени
Наразі кількість хворих у місті зменшилася, однак черговий спалах коронавірусу очікують восени. Фото: ілюстративне з архіву

В місті облаштовують окремий корпус лікарні для ковідних хворих.

У Хмельницькому готують до прийому пацієнтів із коронавірусом цілий корпус міської лікарні на вулиці Житецького. Як розповів заступник міського голови Роман Примуш у сюжеті ТРК «Місто», у приміщенні є можливість розгорнути 150 ліжок.

«Скоріш за все, спалах захворювань може повторитися в жовтні чи наприкінці вересня. Ми повинні бути готові до цього. Тому обладнуємо приміщення. Встановлюємо додатковий кріоциліндр, ШВЛ-апарат, на який було виділено фінансування. Розгортаємо там відповідні відділення. У тому числі – реанімаційне, - говорить Роман Борисович. - Щоб ми могли мати повноцінний ковідний корпус, належно забезпечений і окремо розташований від інших корпусів. Таким чином у закладі буде можливість лікувати одночасно і COVID-19, і надавати інші види медичної допомоги».

Останні тижні на Хмельниччині, як і загалом в Україні, фіксують зменшення виявлення нових випадків коронавірусу. Зменшилася також кількість госпіталізацій хворих і смертей, спричинених ускладненнями від COVID-19.

«Раніше за тиждень ми мали близько 40 летальних випадків у місті, минулий тиждень було зафіксовано 17 випадків. Захворюваність доходила до 2200 осіб за тиждень, зараз ми маємо 600-700 нових випадків», - каже посадовець.

Також було прийнято рішення виключити обласний госпіталь ветеранів війни з алгоритму взаємодії закладів охорони здоров’я під час ліквідації COVID-19. Станом на ранок 19 травня на стаціонарному лікуванні там перебувало 13 пацієнтів із коронавірусом. Після того, як їх випишуть, нових пацієнтів госпіталь не прийматиме. Знову долучать заклад до роботи із ковідними хворими у випадку, якщо буде нова хвиля захворювань. Нині ж у Хмельницькому пацієнтів з коронавірусом по черзі приймають у міській, інфекційній та районній лікарнях.

До теми: Коронавірус на Хмельниччині. Ситуація станом на 19 травня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую