ye-logo.v1.2

Центр вакцинації від коронавірусу в Хмельницькому: де та кого прийматиме

Здоров'я 1769
У центрі отримати щеплення можуть й жителі з області
У центрі отримати щеплення можуть й жителі з області. Фото: ілюстративне unsplash.com

В обласному центрі запустять перший на Хмельниччині пункт, де щеплення зможе отримати кожен охочий.

Найближчими вихідними у Хмельницькому має запрацювати центр вакцинації від коронавірусу. Працюватиме він щосуботи та неділі та прийматиме всіх охочих віком від 18 років. Вакцинуватимуть хмельничан препаратом китайського виробництва CoronaVac. Прийматимуть у порядку живої черги. Про це сайту «Є» розповів начальник міського управління охорони здоров’я Борис Ткач.

«Якщо буде черга, то ми її розділимо на дві: для тих, хто попередньо реєструвався на вакцинацію в системі «Дія» і для тих, хто незареєстрований», - говорить Борис Ткач.

Щеплення проводитимуть шість мобільних бригад. З досвіду інших міст припускають, що за одні вихідні зможуть прийняти близько тисячі хмельничан.

«До прикладу, у Тернополі центр вакцинації запустився на минулі вихідні. За один день вони до чотирьохсот людей вакцинували», - додає він.

За словами Бориса Ткача, наразі запасів вакцини вистачає. Якщо ж препарат закінчуватиметься, Міністерство охорони здоров’я обіцяє забезпечувати центри вакцинації окремими поставками.

Ревакцинація людей теж має відбуватися у центрі вакцинації. Як саме налагоджуватиметься процес – вирішать пізніше.

Центр вакцинації працюватиме по вихідних з 9-ої до 16-ої години в приміщенні Хмельницької філії Суспільного за адресою: вулиця Володимирська, 92.

Читайте також: Хмельниччина у «зеленій» зоні — що це означає.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую