ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Центри вакцинації від Covid-19 на Хмельниччині: де та коли щеплюють

Здоров'я 6048
Наразі на Хмельниччині діє 4 центри масової вакцинації
Наразі на Хмельниччині діє 4 центри масової вакцинації. Фото: з архіву

Наразі в області діє 4 центри масової вакцинації. На черзі – відкриття ще одного.

На Хмельниччині, як і в Україні загалом, розпочався п’ятий етап вакцинації від Covid-19. Вакцинуватимуть усіх охочих віком від 18-ти років. Запис на чергу через мобільний додаток «Дія» скасували. На щеплення можна записатися у сімейного лікаря або ж особисто звернувшись до центрів масової вакцинації. Про це повідомили сьогодні під час брифінгу в Хмельницькій облдержадміністрації.

«На сьогоднішній день на Хмельниччині діє 4 центри масової вакцинації: в Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Волочиську та Шепетівці, - розповідає голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій. - Незабаром такий Центр відкриється у Старокостянтинові. Також у містах, райцентрах при амбулаторіях максимально розгортаються пункти щеплень. Їх буде близько півтори сотні».

Додає, що для людей, які не можуть самостійно пересуватися, організовують мобільні бригади, які щеплюватимуть удома. А для колективів, де працює понад пів сотні людей, щеплення роблять безпосередньо на підприємстві. Також у громадах області будуть організовувати підвезення населення до центрів масової вакцинацій, якщо поруч немає пунктів вакцинації в амбулаторіях.

За словами Сергія Гамалія, на Хмельниччині вже зроблено близько 134 тисячі щеплень. За добу в області щеплюють близько 2 тисячі 300 людей. В Україні наразі вже щеплено 4 мільйони 300 тисяч щеплень.

Як зазначають в ОДА, у центрах масової вакцинації та в організованих колективах щеплення проводять вакциною Moderna. На пунктах щеплень при амбулаторіях щеплюють вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech. Вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech на широкий загал у центрах масової вакцинації поки немає, її поставок очікують.

Перелік Центрів масової вакцинації на Хмельниччині (працюють щодня):

м. Хмельницький
вул. Вололимирська, 92
час роботи: 9.00-16.00
тел.. (0382) 77-80-15

м. Кам'янець-Подільський
вул. Гагаріна, 54
час роботи: 9.00-14.00
тел.. (097) 421-16-16

м. Шепетівка
вул. Героїв Небесної Сотні, 61
час роботи: 9.00-14.00
(098) 737-78-46

м. Волочиськ
площа Центральна, 1
час роботи: 9.00-15.00
(097) 109-41-86

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую