ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Дельта» у Хмельницькій області: підозр на новий штам побільшало

Здоров'я 2229

Раніше «Дельту» підтвердили в одному зі зразків, які відправляли на дослідження в Київ.

На Хмельниччині підозрюють ще один випадок штаму коронавірусу «Дельта». Пацієнт нещодавно повернувся з Росії. Наразі він перебуває у лікарні. Про це повідомляють в Хмельницькому обласному центр контролю та профілактики хвороб.

«Дельта» має короткий інкубаційний період, шириться значно швидше і дає багато ускладнень, тому становить ще більшу небезпеку, - розповів сайту «Є» Микола Габрикевич, виконувач обов’язків генерального директора держустанови «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України - Наразі ми маємо підозру, тому що пацієнт повернувся нещодавно з Росії, де шириться цей штам. Загалом, зараз на «Дельту» підозрюємо кожен випадок, оскільки цей штам наразі має швидке поширення».

В установі додають, що пацієнт наразі лікується стаціонарно та потребує кисневої підтримки.

Нагадаємо, нещодавно Хмельниччині вперше підтвердили відносно новий штам коронавірусу «Дельта». Його виявили в одному з 80 зразків, які у червні державна установа «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб» надіслала у Київ. Крім того, з 80 зразків у п’ятьох підтверджено штам «Альфа», тобто йдеться про так званий «британський» різновид коронавірусу.

«Ми закликаємо людей вакцинуватися, бо навіть перше щеплення вже убезпечує людину від важкого перебігу хвороби, - зазначає Микола Габрикевич. – Наразі у Хмельницькій області першу дозу вакцини проти COVID-19 отримали вже 117 тисяч 749 громадян, 2 дози, тобто завершили цикл вакцинації, – 68 тисяч 817 осіб».

Додамо, що нині на Хмельниччині працюють 6 центрів вакцинації – у Хмельницькому, Кам`янці-Подільському, Шепетівці, Волочиську, Красилові, Старокостянтинові. Також діють 82 пункти щеплень в амбулаторіях.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую