ye-logo.v1.2

Штам «Дельта» активно циркулює на Хмельниччині - епідеміологи

Здоров'я 2995
Якщо у перший-другий місяці літа на Хмельниччині фіксували по три сотні нових випадків коронавірусу за місяць, то в серпні кількість інфікованих уже стрибнула до понад тисячі випадків за місяць
Якщо у перший-другий місяці літа на Хмельниччині фіксували по три сотні нових випадків коронавірусу за місяць, то в серпні кількість інфікованих уже стрибнула до понад тисячі випадків за місяць. Фото: з архіву

Починаючи з серпня епідеміологи спостерігають ріст захворюваності на Сovid-19.

Після трьох місяців затишшя на Хмельниччині спостерігають ріст захворюваності на Сovid-19. Про це сьогодні під час брифінгу розповів Микола Габрикевич, генеральний директор держустанови «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров`я України».

«Якщо у перший-другий місяці літа на Хмельниччині фіксували по три сотні нових випадків коронавірусу за місяць, то в серпні кількість інфікованих уже стрибнула до понад тисячі випадків за місяць. Практично з останнього місяця літа у нас склалася така ситуація, коли кількість захворілих щодоби переважала втричі кількість тих, хто одужував», - каже Микола Габрикевич.

Про ріст захворюваності, додає, свідчить статистика.

«Якщо позавчора у нас виявили 130 випадків інфікування коронавірусом, то на сьогоднішній ранок за учорашній день – уже 190 нових випадків інфікування, - зазначає Микола Габрикевич. - Натомість одужали – 46 осіб. Семеро людей за добу померли. Загалом, аналізуючи летальні випадки, бачимо, що серед них не було вакцинованих від коронавірусу. Хоча поодинокі випадки інфікування Сovid-19 бувають і серед вакцинованих, проте хворобу вони переносять легше».
Найбільше випадків інфікування корона вірусом наразі фіксують на Городоччині, Кам’янеччині. А щодо циркуляції штамів, то в області, за словами епідеміолога, наразі активно циркулює «Дельта».

«Якщо навесні з 80-ти проб, які ми направляли на дослідження на «Дельту», була підтверджена лише одна проба, то з останніх 45-ти тестів, які дослідили, у всіх підтвердився цей штам. А це означає, що він в нас в області активно циркулює», - каже Микола Габрикевич.

Читайте також: Коронавірус серед вакцинованих жителів Хмельниччини: чому радять робити щеплення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую