ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вакцинували третину дорослого населення Хмельниччини

Здоров'я 1113
В області отримали щеплення також близько 2200 дітей
В області отримали щеплення також близько 2200 дітей. Фото: ілюстративне з архіву

Найбільше щеплень зробили вакциною Pfizer.

Двома дозами вакцини від коронавірусу наразі щепили 336 тисяч жителів Хмельниччини. Це означає, що повний курс щеплення пройшло 33% дорослого населення області. За словами директора Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Олександра Завроцького, на сьогодні в області є достатні запаси вакцин, а мешканці Хмельниччини можуть на вибір щепитися одним з чотирьох доступних препаратів.

Загалом в області провели 748 тисяч щеплень. Найбільше мешканці Хмельниччини надавали перевагу вакцині Pfizer – використано близько 324 тисяч доз цього препарату. Далі йдуть: CoronaVac – майже 220 тисяч доз, AstraZeneca – 108 тисяч доз, Moderna – 79 тисяч доз і CoviShield (був на початку вакцинальної кампанії) – 18 тисяч 300 доз.

«Сьогодні ми не досягли того рівня вакцинації, який планувався. Очікувалося до кінця року сягнути рівня 50% вакцинацій. Основна ж мета – вакцинувати більше 70% населення, щоб створити колективний імунітет, - каже Олександр Завроцький. - В області створена велика мережа, щоб забезпечити доступ населення до проведення вакцинацій. Працюють 103 мобільні бригади. Діє 126 пунктів щеплень і 12 центрів вакцинацій».

Наразі в області в наявності є близько 49 тисяч доз препарату CoronaVac, 32 тисячі вакцини Pfizer, 13 тисяч доз AstraZeneca і ще 19 тисяч доз Moderna. У Хмельницькому щеплення можна отримати у чотирьох центрах вакцинації та пунктах щеплень при амбулаторіях.

Нагадаємо, в Україні з 6 грудня діятимуть нові правила карантину. Вони переважно стосуються областей, у яких запроваджено «жовту» зону. Її обмеження стануть суворішими. Зокрема, для закладів громадського харчування урядовці запровадили обов’язкові COVID-сертифікати. Однак у громадському транспорті навпаки дозволили перевозити дещо більше пасажирів, ніж раніше.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую