ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як вакцинуватимуть хмельничан від коронавірусу у святкові вихідні (Розклад)

Здоров'я 947
Хмельничан не вакцинуватимуть лише у Різдво, тобто 7 січня
Хмельничан не вакцинуватимуть лише у Різдво, тобто 7 січня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Працюватиме лише Центр масової вакцинації, але не в усі дні.

У Хмельницькому охочі зможуть отримати щеплення від коронавірусу й у прийдешні різдвяні вихідні. Винятком буде лише 7 січня. Про це повідомила пресслужба Хмельницької міської ради.

Завтра, 7 січня, у Хмельницькому щеплень взагалі не робитимуть. Натомість впродовж суботи-неділі, 8-9 січня, охочі можуть завітати у Центр масової вакцинації на вулиці Володимирській, 92 (приміщення «Поділля-Центр»). Він буде відкритим з 9-ї ранку до 13:00. Працюватиме лише одна бригада.

Нагадаємо, впродовж усіх різдвяних вихідних у Хмельницькому цілодобово працюватимуть травмпункти міської та міської дитячої лікарень. Натомість графіки роботи амбулаторій зазнають змін.

Наприклад, 7 і 9 січня з 09:00 до 12:00 пацієнтів прийматимуть лише чергові лікарі в приміщеннях поліклінік №1 (вулиця Подільська, 54), №2 (проспект Миру, 61), №3 (вулиця Майборського, 16) і №4 (вулиця Молодіжна, 9).

А 8 січня з 09:00 до 14:00 в усіх амбулаторіях міста чергування медиків проходитиме за графіками суботи.

Читайте також: Прогноз погоди на вихідні: Різдво на Хмельниччині святкуватимуть без снігу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую