ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому запрацював пункт прокату засобів реабілітації

Здоров'я 811
На створення пункту прокату засобів реабілітації з міського бюджету витратили 600 тисяч гривень
На створення пункту прокату засобів реабілітації з міського бюджету витратили 600 тисяч гривень. Фото: з фейсбуку Олександра Симчишина

Отримати протези чи візки жителі громади зможуть за направленням лікаря.

При Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування відкрили пункт прокату засобів реабілітації. Зокрема, там можна отримати різноманітні протези, протипролежневі матраци, візки… Створення такого закладу коштувало майже 600 тисяч гривень.

За словами міського голови Олександра Симчишина, нині близько восьми тисяч жителів Хмельницького потребують різних засобів фізичної реабілітації. Раніше їх видавали у територіальному центрі та представники громадських організацій. Щоб покращити якість надання такої допомоги й систематизувати її, в місті за майже 600 тисяч гривень створили сучасний пункт видачі засобів реабілітації.

«Тут є функціональні ліжка, дитячі та дорослі протези, протипролежневі матраци, реабілітаційне взуття, ходунки, візки, бандажі… Отримати їх в користування люди зможуть за відповідним медичним направленням. Також з часом тут діятиме інформаційно-консультативний центр, де працюватимуть реабілітологи», — зазначив Олександр Симчишин.

Він додав, що засоби реабілітації переважно купують коштом міського бюджету. Крім того, допомагають благодійники та міжнародні партнери. Частина — надходить за державними програмами. Всю інформацію про отримання людині таких засобів можна дізнатися за телефоном 63-05-10.

Читайте також: У Хмельницькому частково перекриють Староміську: як зміняться маршрути тролейбусів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую